Anasayfa Haberler Casus Fotoğraflar 2020 Mini JCW GP Test Sırasında Görüntülendi
2020 Mini JCW GP Test Sırasında Görüntülendi

2020 Mini JCW GP Test Sırasında Görüntülendi

0

Mini’nin ürettiği en üst donanım seviyesine sahip olan otomobili Mini John Cooper Works GP’nin 2020 model yılı versiyonu ilk prototipiyle ve hafif kamulajıyla karşımıza çıktı. Sadece 3000 adet üretilecek olan 2020 Mini JCW GP firma tarafından şimdiye kadar üretilmiş en güçlü ve en hızlı model olacak.

Kameralara yakalanan prototip dış cephe detaylarını belli eden oldukça basit bir kamuflaja sahip. Dramatik tavan spoileri ve genişletilmiş çamurluklar da aynı zamanda aerodinamik bileşenler görevini gören bu detaylara arasında. Diğer dış detaylar arasında daha derin ön spoiler, farklı bir ön panjur ve daha geniş egzoz çıkışları bulunuyor. Yeni Mini JCW GP oldukça agresif görünüyor, hatta bir yarış otomobili havası var. İç mekan henüz son halini almamış. Sportif koltukların yerini daha da agresif destekli koltukların alması bekleniyor. Gelen son fotoğraflarla açığa çıkan bir diğer şey de otomatik şanzıman kullanımı oldu. MINI henüz ne tipte şanzıman kullanacağını resmi olarak açıklamadı, dolayısıyla otomatik tek seçenek mi olacak yoksa 6 vitesli manuel de bunun yanında sunulacak mı şimdilik bilmiyoruz. Yeni 2020 Mini JCW GP ön ve arkada daha geniş tekerlek izi, yenilenmiş süspansiyon, daha büyük frenler ve yeni lastiklerle gelecek.

2020 Mini John Cooper Works GP’nin önümüzdeki ay tanıtılması, satışlarının ise yıl sonuna doğru başlaması bekleniyor.

Sadece 3000 adet üretilecek olan 2020 Mini JCW GP firma tarafından şimdiye kadar üretilmiş en güçlü ve en hızlı model olacak.
Sadece 3000 adet üretilecek olan 2020 Mini JCW GP firma tarafından şimdiye kadar üretilmiş en güçlü ve en hızlı model olacak.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir