Anasayfa Haberler Casus Fotoğraflar 2021 Volkswagen Caddy Kamuflajıyla Görüntülendi
2021 Volkswagen Caddy Kamuflajıyla Görüntülendi

2021 Volkswagen Caddy Kamuflajıyla Görüntülendi

0

Volkswagen’in ticari araçlarının arasında en çok satan modellerinden biri olan Volkswagen Caddy, 2021 yılında piyasaya çıkacak olan yeni versiyonuyla test sürüşleri sırasında kamuflajlı olarak görüntülendi.

Volkswagen Caddy’nin şu an piyasada olan versiyonu 2015 yılından beri değişmeden satışta bulunuyor ve aslında bu versiyon 2003 yılında çıkan Caddy Typ 2K versiyonu temelleri üzerine inşa edilmiş durumda. Caddy’nin uzun bir süredir güncellenmediğinin farkına varan yetkililer ise sonunda beklenen değişimi yapmaya başlamış gibi görünüyor. Yeni Caddy’yi Kuzey İsveç’te soğuk hava testlerinden geçirilirken görüntüleyen fotoğrafçıların paylaştığı görsellerle yeni neslin mevcut modele kıyasla oldukça farklı bir görünüm ortaya koyduğu anlaşılıyor. Ön kısımda, kapalı bir ön panjura sahip en yeni VW tasarım dili uygulanmış ve hava girişleri ön tamponda daha aşağıda konumlandırılmış. Farlar tamamen yeni ve ön panjurla benzer tasarımı paylaşıyor, sis farları ise artık yuvarlak.

Yandan bakıldığında, ön bölüm daha uzun görünüyor ve Caddy’ye biraz daha binek otomobil benzeri bir hava veriyor. Fotoğraflanan prototipte her iki yanda sürgülü kapılar ve yeni arka lambalar da bulunuyor. Yeni Caddy’nin 48 voltluk yarı hibrit sistemler, en yeni benzinli ve dizel motorlar, ayrıca yeni multimedya sistemlerini sunmasını sağlayacak olan MQB platformuna geçmesi bekleniyor. Caddy’nin yeni T7 serisine dahil olacağı ve bu süreçte T7 Life Caddy olarak yeniden adlandırılacağı yönünde söylentiler de var. 2021’de hem standart hem de uzun versiyon Maxi konfigürasyonlarının gelmesi, ardından 2022’de yeni T7’nin takip etmesi bekleniyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir