Anasayfa Haberler Casus Fotoğraflar 2020 Audi A4 Allroad Güncelleniyor
2020 Audi A4 Allroad Güncelleniyor

2020 Audi A4 Allroad Güncelleniyor

0

Audi A4 Sedan ve Avant modellerine gelen güncellemelerden sonra Allroad versiyonuna da büyük bir güncelleme yapmaya hazırlanıyor. Kamuflajlı olarak görüntülenen 2020 Audi A4 Allroad bakalım nasıl değişikliklere uğrayacak.

Güncellenen model bir önceki versiyona kıyasla teknolojik bakımdan çok daha gelişmiş olacak. Geniş ön panjur ve yeni aydınlatma kümeleri gibi görsel değişiklikler de artık eskiyen modele tazelik katacak. 2020 Sedan ve Avant modellerinde olduğu gibi Allroad arka tarafın tamamını kaplayarak arka lambaları birleştiren bir metal şeritle gelecek. Bu kısmın metal olması bekleniyor çünkü bir ışık şeridi olamayacak kadar fazla ince görünüyor. Güncellenen model en yeni teknolojilerle donatılan iki ekranlı bir konsol bekleniyor. Böylece modelin eli rakiplerine karşı güçlenmiş olacak. Kabinde daha iyi yazılımlar, yeni materyaller ve bazı güncel güvenlik ve bağlantı özellikleri bulunacak.

2020 Audi A4 Allroad’un motor seçenekleriyle ilgili henüz bir açıklama yok ancak önümüzdeki günlerde bu konudaki detayların da ortaya çıkması bekleniyor. 2020 Audi A4 Allroad, bu yıl sona ermeden tanıtılacak.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir