Anasayfa Haberler Casus Fotoğraflar 2020 Audi Q4 Kamuflajıyla Kameralara Yakalandı
2020 Audi Q4 Kamuflajıyla Kameralara Yakalandı

2020 Audi Q4 Kamuflajıyla Kameralara Yakalandı

0

Audi tarafından yapılan ilk açıklamalarda Audi Q3’ün coupe versiyonu olmaktan daha fazlası olacağı belirtilen 2020 Audi Q4 test sürüşleri sırasında casus fotoğrafçıların kameralarına yakalandı. Casus fotoğrafçılar da fotoğrafların nerede çekildiği belli olmasın ve güvenlik önlemleri artırılmasın diye fotoğrafları arka planlarını değiştirerek paylaştı.

Yeni SUV kendi özgün tasarımına sahip olacak ve dış tasarımda Q3 ile Q8’den bazı özellikler harmanlanacak. Daha alçak bir tavan çizgisi ve yüksek omuzlar, ayrıca Q3’ten daha sert görünen ön kısım 2020 Audi Q4 hakkında ilk öne çıkan detaylardan.Üretim modelinin 4500 mm uzunluğunda olması bekleniyor. Böylece yeni model Q3’ten biraz daha uzun olacak. Alçak tavan çizgisine karşın kabin genişliği en yakın rakiplerinden daha fazla olacak.

Motor seçeneklerinin bazıları Audi Q3 ile paylaşılacak. Bunlar arasında geniş turbo benzinli ve dizel seçenekler olacak. Quattro dört çekişli sürüş sistemi üst modellerde sunulacak. Bunlar arasında RS Q4 modeli de beş silindirli 400 beygir güç üreten motorla birlikte bulunabilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir