Anasayfa Haberler Road Trip ile Yolunuzu Porsche Seçsin
Road Trip ile Yolunuzu Porsche Seçsin

Road Trip ile Yolunuzu Porsche Seçsin

0

iTunes üzerinden iPhone kullanıcıları için sunulan ve Porsche tarafından geliştirilen Road Trip uygulaması hem sürüş keyfinin öncelikli olduğu yolları tanıtıyor hem de çizdiği rota üzerindeki hizmet noktalarını gösteriyor.

Uygulamayı kullanmak için Porsche sahipleri istedikleri yolculuğun uzunluğunu belirtiyor, uygulama kullanıcının karşısına bir rota ve bu rota üzerinde konaklanabilecek tesisleri çıkartıyor. Yolculuk için mükemmel rotayı öneren uygulama, yol üzerindeki restoran ve benzeri yerlerle ilgili de önerilerde bulunuyor. Kullanıcı istediği rotayı girdiğinde, Porsche Road Trip uygulamasıyla rezervasyon da yapabiliyor. Yolculuk boyunca uygulamanın navigasyon fonksiyonu sürücünün olası en iyi rotadan sapmamasını sağlıyor.

Uygulama klasikler de dahil her tipte Porsche modeliyle çalışıyor. Gelecek yıl yeni 911’den başlayarak, bu hizmet doğrudan Porsche multimedya sistemi içinde sunulacak. Porsche Road Trip şu an için Almanya, Avusturya, İsviçre ve ABD’deki rotaları içeriyor ancak zaman içinde uygulamaya yeni ülkeler eklenmeye devam edecek. Uygulama iTunes ya da Porsche’nin web sitesinden indirilebiliyor.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir