Anasayfa Haberler 2019 Mercedes-Maybach S Serisi Tanıtıma Hazır
2019 Mercedes-Maybach S Serisi Tanıtıma Hazır

2019 Mercedes-Maybach S Serisi Tanıtıma Hazır

0

Mercedes ve Maybach’ın ürettiği ultra lüks S Serisi’nin 2019 yılı için makyajlanmış hali Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde gözler önüne çıktı. Fuara yaklaşık bir ay kalmışken görselleri resmi kanallardan paylaşılan Mercedes-Maybach S Serisi’nda göze çarpan ilk değişimler dikey şeritli ızgara ve ön tamponda yer alan krom detaylar oluyor.

İki farklı motor seçeneğiyle gelecek olan Mercedes-Maybach S Serisi’nde S 560 modeli 463 beygir güç ve 700 Nm tork üretebilen 4.0 litre hacimli çift turbo V8 motorla gelecek. S 650 modeli ise toplamda 621 beygir güç ve 1000 Nm tork üretebilen  6.0 litre hacimli V12 motorla gelecek. Opsiyonel olarak sunulan dokuz farklı renk kombinasyonunu ise aracın içinde Armanyak Kahverengi&Siyah ve Savanna Beji&Siyah kombinasyonları takip edecek. Siyah napa deri kolukların dikiş kısımlarında ise bakır, altın veya gümüş rengi seçenekleri sunulacak.

Yaklaşık bir ay sonra gerçekleşecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılması beklenen 2019 Mercedes – Maybach S Serisi’nin satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir