Anasayfa Haberler Michelin Solutions Karsan İş Birliği
Michelin Solutions Karsan İş Birliği

Michelin Solutions Karsan İş Birliği

0

Dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Michelin, binek araçlara sağladığı konforu diğer araçlar içinde sağlıyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre, yenilenen teknolojileri ile, otobüs, kamyonet, ağır vasıta ve inşaat filolarına, Michelin Solutions ile önemli avantajlar sağlıyor.

Michelin Solutions, İETT’ye hizmet veren Karsan Otomotiv ile iş birliğine girdi. Toplam 558 adet Karsan çıkışlı belediye otobüsü, Michelin lastikleri ile yollara çıkacak. Yüksek performans, güvenlik ve destek hizmeti sözü veren Michelin solutions, herhangi bir sorun veya talepte İstanbul içinde 80 dakika içerisinde geliyor.

AA’nın haberine göre, Michelin Türkiye Ağır Vasıta Lastikleri Ticari Direktörü Sertan Akçagöz, yapılan iş birliğinin dünya çapında bir örnek model olduğunu belirterek, “Büyük filoları olan işletmeler için yakıttan sonraki en önemli gider kalemi lastik ve lastik yönetimi ile ilgili. Belediye otobüsleri İstanbul trafiğinde 558 Karsan üretimi araçla bütün gün önemli oranda hayatı kolaylaştırıyor. Biz de Michelin olarak, belediye otobüslerinin lastik yönetimi konusunda bütün sorumluluğunu üstleniyoruz. Ekipman, servis, satın alma gibi prosedürlerin hepsi bizim tarafımızdan yönetiliyor. Böylece verimlilik artarken kilometre maliyetlerde önemli düşüş elde ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir