Anasayfa Kurumsal

Kurumsal

Biz Kimiz?

Otoinfo olarak otomotiv sektörünün bağımsız test ve inceleme kuruluşu olma gayesiyle 2019 Ağustos ayında yayın hayatımıza başladık. Otomobil sektörünü Türkiye’de farklı bir pencereden mercek altına alınmasının zamanının geldiğine karar verdik ve harekete geçtik.

Tüm dünyayla aynı anda sektöre ilişkin haberleri takipçilerine ulaştırma ve 24 saat aktif olarak sektörün nabzını tutma misyonuyla kurulduk. Bir yandan sıradışı ve yenilikçi konseptlerimiz aracılığıyla otomobil meraklılarına ve tüketiciye uzman gözünden tavsiyeler verirken, diğer yandan tarafsızlığımızdan ödün vermemeyi amaç edindik.

Yayınlarımızı detayları atlamadan, yalın ve anlaşılır şekilde yapmamının öneminin farkındayız. Türkiye’deki otomobil sektörünün öncü takipçisi olma hedefimizde sizlerle birlikte ilerliyoruz. Ayrıca takipçilerimize sunduğumuz anketlerle, tüketicinin görüşlerini ve taleplerini araştırıyor, sektörün bilgisine sunuyoruz.

 

Neden bizi takip etmelisiniz?

Genç ve heyecanlı ekibimizle, her zaman yeniliğin ve farkın peşindeyiz.

Otoinfo olarak yarattığımız farklı konseptlerimizden 60 saniye ile otomobillerle ilgili rafine incelemelerimize sıkılmadan ulaşırken, Self test ile kendi deneyimlerinizi bizimle paylaşarak siz de bu eğlenceli ailenin bir parçası olabilir ve platformumuzda aktif olarak yer alabilirsiniz.

Otomobillere dair ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinirken, birbirinden güzel sürpriz hediyeler ve yarışmalar ile karşılaşmaya hazır olun.

Kemerlerinizi bağlayın, Türkiye’nin en büyük otomobil platformu Otoinfo ile bu heyecanlı sürüşe çıkın!

Aramıza Hoş geldiniz.